Ruzyk

Ruzyk przybył do fundacji z Lwowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Ruzyk to  gigantyczny, nieśmiały koci facet, który ma delikatne oczy i ogromne łapy i wydaje mi się, że nie ma pojęcia o swoim rozmiarze. Jest nieśmiały i trochę przestraszony przez ludzi, kiedy spotyka ich po raz pierwszy, ale kiedy zdobędziesz jego zaufanie, jest po prostu wielkim kotem, który uwielbia się przytulać i szaleńczo miota się po domu, więc nie bój się, że jest bardzo szczęśliwy . Bardzo lubi zabawki z tkaniny, ponieważ zniszczył dwie z tych, które dla niego kupiłam. Ma dwie twarze: niezwykle spokojną i niezwykle szaloną. Ruzyk uwielbia bawić się także z innymi kotami, ale większość z nich boi się bawić z nim ze względu na jego rozmiar 🙁 trochę się tym denerwuje, ale potem zwraca się do swoich zabawek i sprawia sobie radość. Ma najbardziej głośny pomruk, jaki usłyszysz, kiedy poczuje się szczęśliwy i wygodny w twoim towarzystwie. Poważnie, musisz to usłyszeć.
 
English version :
Ruzyk is a gigantic shy guy who has gentle eyes and enormous paws, so I believe that he doesn’t have any idea of his size. He is shy, and a little scared from people when he first meets them but when you gain his trust he is just a huge cat that loves to cuddle and have crazy zoomed around the house, so don’t be scared that’s him being extremely happy. He really likes toys made of fabric since he destroyed two of those I bought for him. He has two faces : extremely calm and extremely crazy. Ruzyk loves to play also with other cats but most of them are scared to play with him due to his size 🙁 he kinda get upset about it but then he turns to his toys and makes himself happy. He has the most laud purr that you are going to hear when he gets happy and comfortable around you. Seriously, you have to hear it.
 
Szukamy dla Ruzyka bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką.  
 
 

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR38DR6dOzutzXTXlyFb7PwcL9AnpM6vHKgEZxtXQHNgAwLiod85gcVTH9k...), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019

Category: