Rudzinek

Rudzinek z siostra Furią przyjechali do fundacji z Raby Wyżynnej, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Rudzinek to słodziak jakich mało. Rozkochuje każdego kto tylko na niego spojrzy. Czy jego tajemnicą jest to, że zalotnie puszcza oczko? Nie wiem, ale działa na każdego. Dlatego też dostał ksywkę Kapitan Jack Sparrow. Jest piękny, milutki, ma mięciusie futerko i uwielbia mruczeć. Chociaż mruczenie kojarzy się z delikatnością, a jego mruczenie mogłoby konkurować z traktorem, bo jeszcze nie nauczył się regulować jego głośności… Co tylko podbija jego słodkość.
Uwielbia się przytulać, szczególnie jak jest śpiący. Nie tylko się tuli, ale często sypia na człowieku. Każdego wieczora i ranka przychodzi na mizianki, często też domaga się ich w ciągu dnia, np gdy człowiek odpoczywa przed telewizorem. Chętnie pomaga w pracach domowych, a szczególnie w sprzątaniu kuwetek – zawsze chętnie wejdzie do kuwety właśnie wtedy, kiedy człowiek grzebie w niej łopatką. :D
Uważa, że wanna jest najlepszym placem zabaw i świetnie się w niej goni własny ogon.Jest smakoszem wszystkiego, co jadalne. Nie do końca rozumie jak wskakuje się na blat, mimo że jego rozmiar już dawno mu to umożliwia, więc zazwyczaj próby kończą się odbiciem od szafek. Bawi się wszystkim, co się rusza – wędką, piłeczką, papierkiem, kamyczkiem, kawałkiem żwirku. Dogaduje się z każdym mieszkańcem, zarówno z ludźmi jak i z kotami – siostrą oraz dorosłymi rezydentami. Czy można być bardziej idealnym?
Rudzinek bardzo kocha mieć towarzystwo, więc prosi o adopcję wraz z siostrą Furią lub jako towarzystwo dla innego towarzyskiego kotka.

 

Data urodzenia: czerwiec 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: