Rudy

Rudy trafił do fundacji z działek we Włosani, gdzie został podrzucony na początku tego roku. Obecnie Rudy mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Rudy przy pierwszym spotkaniu jest bardzo nieśmiały, chowa się w swoje ulubione miejsca, ale po czasie nabiera zaufania szczególnie jak przekupi się go jego ulubionymi smaczkami:)
Rudy jest jest bardzo pieszczotliwym kotem, nie sposób się od niego uwolnić jak się już do człowieka przekona, osobliwie kocha drapanie za uszami i po brzuszku.
Kocurek nie lubi być sam, bardzo ceni sobie obecność człowieka lub drugiego kota, uwielbia się bawić wędką,
Wie czego mu nie wolno, a co może robić swobodnie, w nocy śpi z człowiekiem lub w transporterze, nie ma problemu z załatwianiem się do kuwety ani jedzeniem, nie jest wybredny, ciągle jest głodny
Kocurek nie lubi byc noszony, całowany ani nie lubi obcinać pazurków, nie lubi być też wyżej niż parapet.
Rudy lubi dzieci, jest typem ugodowym, najlepiej dogaduje się z kotami spokojnymi
reaguje na Rudy, jak jest wołany z innego pokoju od razu przylatuje
Nasza fotograf dodaje : Rudy to śliczny kocurek, pieszczoch, ale potrzebuje czasu na przełamanie pierwszych lodów, więc do sesji podszedł z dystansem.
Udało mi się zachęcić go do zbliżenia się do dłoni, oczywiście po uprzednim nasmarowaniu przysmakiem ;)
Szukamy dla Rudego niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR0sWAlFpnuMR960wlQrRTFkGzq_IPYUXLVFLBdpnLUishFSMCd56hXhHTI..…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2019

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: