Rudi

Rudi trafił do fundacji po wypadku z okolicy Jurgowa, kocurek miał uszkodzoną szczękę ale udało się mu pomóc i obecnie zdrowy czeka w domu tymczasowym na adopcję.
 
Rudi to kot, który zachowuje się jak małe dziecko w końcu jeszcze niedawno był małym kocim dzieckiem. Bardzo dużo mówi (wokalizuje), uwielbia się głaskać i przytulać.
 
Rudi umie i lubi się bawić zarówno sam jak i z człowiekiem. Jest też bardzo ciekawski. Bardzo często zwraca na siebie uwagę, szczególnie gdy zajmujemy się kocim rezydentem. Uwielbia jedzenie, nie jest wybredny. Bardzo przyjacielski i kontaktowy kotek.
 
Szukamy dla Rudiego niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje i otoczy najlepszą opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: lipiec 2020

Category: