Rory

Rory trafił do nas z działek wraz z mamą z czwórką rodzeństwa. Kociaki dość długo chorowały, głównie z powodu bardzo bogatego “życia wewnętrznego”, po długim odrobaczaniu są już jednak całkowicie zdrowe.
 
Rory to dość spory i bardzo energiczny kocurek. Jest bardzo ciekawy wszystkiego co się w okół niego dzieje i chętnie towarzyszy człowiekowi w różnych domowych obowiązkach, uwielbia się też bawić wszystkim co wpadnie mu w łapki i bywa bardzo pomysłowy 😉 Jednocześnie jest niesamowitym miziakiem – chętnie pakuje się na kolana i leży na nich głośno przy tym mrucząc i domagając się głaskania.
Uwielbia też towarzystwo innych kotów – zachęca je do wspólnej zabawy. Szukamy mu domu w dwupaku z siostrą Theą, lub takiego, w którym jest już inny młody i energiczny kot, z którym Rory będzie mógł się bawić i do którego będzie mógł się przytulić.
 
Rory bezbłędnie korzysta z kuwetki, przy miseczce czasem trochę wybrzydza, ale ma swoje ulubione karmy, które zjada chętnie, bardzo lubi też surowe mięso.
 
Szukamy dla Rory’ego bezpiecznego, niewychodzącego domu, w którym zostanie otoczony miłością i opieką. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: