Rio

Rio trafiła do fundacji nietypowo, bo na rękach dzieci, które ją przyniosły na rękach do naszej kociarni. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Rio to przeurocza koteczka, wiem, że nie powinno się tak pisać, ale jest jednym z najcudowniejszych tymczasow jaki u nas mieszkał.
Jak na kocie dziecko przystało jest rozrabiaką, ale jednocześnie cudowną przytulanką, która przybiega do człowieka głośno miaucząc ubiegając się o atencję i głaski.
Zabawka jest dla niej wszystko, ale top of the top są papierki z rolek do ubrań po które namiętnie aportuje. Mieszka z czterema dorosłymi kotami, z którymi się świetnie dogaduje, razem się bawią i rozrabiają. Mieszka również z psem, z owczarkiem niemieckim, do którego czasami się wtula mrucząc przy tym głośno. Lubi wodę, jest jej bardzo ciekawa, ale mimo wszystko podchodzi jeszcze do niej z rewersami. Zdarzyło się że wskoczyła do wanny 🤣 uwielbia być głaskana.
Wieczorem jak tylko kładziemy się do łóżka jest w nim pierwsza i od razu zaczyna ugniatać i mruczeć. Jedzenie pochłania jak odkurzacz, jeszcze trzeba pilnować przed nia ludzkiego jedzenia, bo chleb zostawiony na chwilę na wierzchu bez opieki szybko ląduje w jej łaputkach.
Szukamy dla Rio niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: czerwiec 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: