Rino

Trzy kociaki zostały przez nas uratowane przed skutkami kociego kataru na początku września 2020 roku z obory w Wiatowicach k/Krakowa. Po wyleczeniu i pozbyciu się pasożytów zamieszkały wraz z mamą Rafaellą w domu tymczasowym. Kociaki są od początku przyzwyczajone i do kontaktu z człowiekiem, ciągłej zabawy i odkrywania świata.
Rino – kocur, chętny do zabawy każdym elementem wystroju domu, łącznie z karniszami i lampami, uparty i skłonny do zaczepiania innych kotów dwa razy większych od niego, najbardziej biały z całej trójki i największy żarłok
Koty są do wzięcia razem, w dwupaku albo samodzielnie, ale najlepiej do dokocenia – wszystkie uwielbiają towarzystwo. Bezproblemowo korzystają z kuwety, są w miarę grzeczne w nocy i nie bałaganią zbytnio na mieszkaniu. Polecają się tylko do domu niewychodzącego i zabezpieczonego.
Szukamy dla Rina niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje, a a przyszłości zadba o kastrację. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.

 

 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

Category: