Rino

Trzy kociaki zostały przez nas uratowane przed skutkami kociego kataru na początku września 2020 roku z obory w Wiatowicach k/Krakowa. Po wyleczeniu i pozbyciu się pasożytów zamieszkały wraz z mamą Rafaellą w domu tymczasowym. Kociaki są od początku przyzwyczajone i do kontaktu z człowiekiem, ciągłej zabawy i odkrywania świata.
 
Rino – kocur, chętny do zabawy każdym elementem wystroju domu, łącznie z karniszami i lampami, uparty i skłonny do zaczepiania innych kotów dwa razy większych od niego, najbardziej biały z całej trójki i największy żarłok
 
Koty są do wzięcia razem, w dwupaku albo samodzielnie, ale najlepiej do dokocenia – wszystkie uwielbiają towarzystwo. Bezproblemowo korzystają z kuwety, są w miarę grzeczne w nocy i nie bałaganią zbytnio na mieszkaniu. Polecają się tylko do domu niewychodzącego i zabezpieczonego.
 
Szukamy dla Rina niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform…. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: lipiec 2020

Category: