Pucyfer

Pucyfer trafił do fundacji z mama i rodzeństwem z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Pucyfer jest bardzo towarzyskim kotem,  podążał za mną zawsze i wszędzie, interesował się nawet nalewaniem soku. Bardzo lubi głaskanie i przytulanie, zawsze mruczy i nastawia się 🙂 Codziennie spał ze mną w łóżku. Jest równie energiczny co jego siostra, codzienna zabawa wędką jest obowiązkowa, ale Pucyfer może się bawić wszystkim, nawet zmiętym paragonem 😃 Ma wielki apetyt i chętnie zjada każde jedzonko, z kuwety korzysta bezbłędnie.
Szukamy dla Pucyfera niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, chętnie z siostrą Amber, z którą mieszka w domu tymczasowym. Szukamy im domu, który otoczy kotki najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce