Pirop

Opis miotu: Miot P (P, jak pierwszy i jak linia najlepszych koni z Janowa Podlaskiego) to dzieciaki urodzone przez zdziczałą kotkę. Kotka została nazwana w domu tymczasowym Rywką i jest kotką obdarzoną niezwykłą inteligencją i sprytem a jej dzieci zdecydowanie to po niej odziedziczyły.
Wszystkie kocięta są bardzo towarzyskie i mega pozytywne. Całe rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte i bardzo ładnie się między sobą bawią. Ponieważ wychowują się w dużej grupie kotów i doskonale się czują wśród nich adopcja możliwa w dwupakach, na dokocenie a dla pozytywnego szaleńca całą grupą.
Mają 100% trafień do kuwety, nie łobuzują nadmiernie w nocy i ogarniają ideę drapaka. Są zdrowe i mają świetne apetyty – jedzą BARFa i dobrej jakości mokrą karmę. Dom tymczasowy chętnie zrobi tutorial z kociego żywienia i chętnie posłuży radą we wszelakim kocim temacie.
Pirop- prawdopodobnie najbardziej towarzyski kociak, który zawsze wita każdego. Jak był małym pędraczkiem, to jako pierwszy z miotu do mnie przypełzł na pierwsze ważenie. Podobnie jak siostra Pinta jest bardzo zrównoważony, ale nie oznacza to, że nie zdarzają im się szaleństwa. Pirop jest też miłośnikiem drzemek wszelakich i sztuki drzemkowej uczy się od jednego z rezydentów, który został przybranym ojcem dla miotu. Jak się cieszy, to popiskuje jak mały Velociraptor. Lubi się ze swoimi braćmi, ale najsilniejszą więź ma z siostrą Pintą.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2020

Category: