Pika

Pika i jej rodzeństwo przyjechali do Krakowa po tym jak ktoś otruł ich mamę, a dziewczynka, która odchowała kociaki na strzykawce, musiała je oddać. Obecnie Pika mieszka w domu tymczasowym z siostrą Kredką i bratem Broniem, kociaki szukają domów na zawsze.
 
Pika jest zdecydowanie najbardziej interaktywna i przylepna z kociaków. Poza brojeniem i wszędobylstwem, najbardziej lubi wejść człowiekowi na ręce i dać mu kilka buziaków, wsadzić nos w ucho, domagać się przytulasów, przekręcać się i w szale ekstazy dawać się głaskać.
 
Bardzo rezolutna, uparta, milutka i bardzo bardzo czuła. Polecam dla kogoś kto bardzo lubi kontakt, bo Pika z uporem maniaka go szuka.
 
Kociaki mają dobry apetyt i opanowały sztukę kuwetkowania.
 
Szukamy dla Piki niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje koteczkę w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: