Pandora

Pandora trafiła do fundacji ponieważ w swoim pierwszym domu nie dogadywała się z innymi kotami, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Pandroa to otwarta, odważna i przytulaśna kotka, która lubi być w centrum uwagi.
Jest żądna przygód i ciekawa świata, lubi sobie wszystko pooglądać i wszędzie zajrzeć. Bacznie z perspektywy parapetu obserwuje co ciekawego dzieje się na osiedlu, a z perspektywy umywalki uwielbia obserwować powolnie lejącą się wodę.
Kiedy uzna, że człowieki nie są wystarczająco czyste po prysznicu, doczyści chropowatym językiem – taki z niej dobry towarzysz życia.
 
Szukamy dla Pandory domu bez innych kotów, ponieważ kotka zdecydowanie woli mieszkać bez innego kociego towarzystwa i mieć ludzi tylko dla siebie.
 
Szukamy dla Pandory niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni jej najlepszą opiekę.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2020

Category: