Pan Krowa

Pan Krowa trafił do fundacji mamą i piątką rodzeństwa z Proszowic, obecnie mieszka w domu tymczasowym z bratem Ciapkiem, obaj czekają na adopcję.
Imię Krowusia pochodzi od jego umaszczenia i jakby na niego popatrzeć to z buźki wygląda jak taka mała, niewinna krówka. Jest turbo przytulasem i miziakiem, na widok człowieka ociera się o powietrze. Do szczęścia potrzebna mu jest obecność człowieka w zasięgu łapek.
Krowa jest spokojniejszy od Ciapka, na początku bardziej wycofany. Trochę wolniej adaptuje się do nowej sytuacji. Uwielbia spać w dziwnych pozycjach w dziwnych miejscach z których czasem zdarzy mu się spaść. Najbardziej lubi bawić się wędka (jednak musi mu ona przypasować do gustu :)))) Jest ogromnym łakomczuchem i jeśli dostanie smaczka głośno daje znać. Że to jego uciekając w ustronne miejsce i słodko powarkując. Krowuś również świetnie odnajduje się wśród ludzi (jeśli tylko go miziają), dzieci i innych zwierząt chociaż jest w tych kontaktach mniej aktywny i spokojniejszy.
Krowuś tak jak i brat nie ma problemu z obcinaniem pazurków, czesaniem, czy robieniem do kuwety.
Szukamy dla Pana Krowy niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką, wspólnego z bratem Ciapkiem lub do innego kota.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak