Orzeszek

Orzeszek trafił do fundacji z rodzeństwem z Piekar, obecnie mieszka w domu tymczasowym z bratem Uszatkiem, gdzie obaj czekają na adopcję.
 
Orzeszek to piękny, rozgadany bury chłopczyk. Początkowo wydaje się wystraszony w nowej sytuacji ale szybko ciekawość bierze górę. Uwielbia eksplorować każdy kąt i nowe zakamarki. Bardzo lubi się wspinać i ciągle szuka sposobu jak zdobyć wyższe partie mebli. Zabawa piłeczkami, wędką i wszystkim co szeleści potrafi porwać go bez końca. Zabawki interaktywne i maty na smaczki są dla niego błahostką i szybko wynajduje wszystkie smakołyki. Jest niesłychanym łakomczuchem!
W stosunku do człowieka jest lekkim indywidualistą ale po pierwszym głasku burczy głośno i domaga się przytulania i pieszczot.
 
Dobrze dogaduje się z kotką rezydentką i od początku szukał z nią kontaktu nie będąc przy tym natarczywym. Jest bardzo związany ze swoim braciszkiem Uszatym i gdy tylko słyszy jakiś dźwięk przez niego wydany, biegnie sprawdzić co się dzieje. Przed zaśnięciem szuka braciszka i zasypia mocno w niego wtulony.
 
 
 
 

 

 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2021

Category: