Negro (i Gryzia)

Negro trafił do fundacji z Łazów razem z rodzeństwem, obecnie mieszka z siostrą Gryzią w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Oba kociaki Negro oraz Gryzia są przekochane, otwarte i chętne do zabawy! Rodzeństwo, bardzo zżyte ze sobą, (test rozdzielenia skończył się nowym typem “miałku żałości i tęsknoty”)
Negro- energiczny, czarnuszek lubiący akrobacje. Mógłby konkurować o stanowisko najgłośniej mruczącego kota na Świecie! Zdecydowanie pokazuje co mu się podoba a co nie. Po bieganiu za swoją ulubioną myszką, uwielbia spać rozłożony na kanapie z daleko wyciągniętymi łapami, albo wtulony w siostrę.
Gryzia- imię ma znaczenie, pudło do gryzienia to jej najlepsza zabawka. Spokojniejsza od brata, ale za to, jak już chce, to zanurzenie raz ręki w jej mięciutkiej sierści kończy się na godzinnym nie wstawaniu z krzesła żeby tylko nie zeskoczyła. Przykłada dużo uwagi do czystości futerka. Prawdziwy z niej łowca, nie biega bezmyślnie za zabawką, tylko przykładnie skrada się i poluje.
 
Kociaki wygrały walkę z Fipem – w tej chwili są zdrowe po okresie obserwacji. Ponieważ są bardzo zżyte, szukaj wspólnego domu.
 
Szukamy dla Negra i Gryzi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który z otoczy je najlepsza opieką.
 
UWAGA! 
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2021

Category: