Mufasa

Mufasa trafił do fundacji z  z Aleksandrii, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję. 
Mufasa według dokumentów ma lat 11, ale według zachowania 6 miesięcy. Wygląda niepozornie, ale kryje się w nim wulkan energii! To kot, który BARDZO dużo mówi, odpowiada na każde słowo, śpiewa, zawsze go słychać. Jest strasznie wiernym zwierzakiem, chodzi za człowiekiem krok w krok i naprawdę przytula się ile tylko może. Nie da się spać bez Mufasy leżącego człowiekowi na głowie, klatce piersiowej, nogach i gdzie tylko mu się uda, totalnie nie rozumie co to przestrzeń osobista 🙂
Przed adopcją trzeba wziąć pod uwagę, że to kot długowłosy, któremu trzeba pomagać w higienie, np. czyścić pazurki, bo nie ma ząbków, dzięki którym mógłby to robić sam. Mufasa nie daje sobie rady z myciem się, więc nigdy nie będzie śnieżnobiały, są części ciała jak brzuszek, łapki lub ogon, które są żółte mimo częstego czyszczenia specjalnymi chusteczkami. Zdarza się też, ze obsiusia sobie łapki i ogon lub przyczepi mu się ‘co nieco’ i trzeba mu z tym pomóc.
Muffinek (takie dostał w domu tymczasowym przezwisko) stale co 12 godzin przyjmuje po 1 kapsułce leku, który pomaga mu na neurologiczne drżenia ciała.
To wymagający kot, ale odwdzięczy się razy 1000 swoją miłością i uroczością. Jest bardzo aktywny, kocha się bawić i człowiek jest dla niego dosłownie całym światem. Jeśli potrzebujesz wiernego łobuziaka, który będzie cię strzegł choćby nie wiem co, to potrzebujesz Mufasy, który pragnie mieć swojego człowieka.
Szukamy dla  Mufasy niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: 2012

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak