Mrówka

Mrówka trafiła do nas wraz ze swoim bratem Marvelem pod koniec listopada, jako 6-cio tygodniowe kocie z Mnikowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Mrówka jest to bardzo energiczna kotka, ale wszystkie psoty wynagradza swoim urokliwym pyszczkiem. Uwielbia jeść. Zje absolutnie wszystko. Na początku trzeba było bardzo pilnować swojego talerza, żeby do niego nie wchodziła, a podejmowała wiele prób podczas jednego posiłku. Od samego początku była uczona, że tak nie może robić i aktualnie jest o wiele, wiele lepiej. Uwielbia harcować ze swoim bratem i przytulać się ze starszymi kotami. Jest małą, słodką kulką nieskończonej energii, nie boi się niczego. Lubi zaczepiać dorosłe koty i przejmuje się tym, że je wkurza swoim zachowaniem. Żyje pod jednym dachem z owczarkiem niemieckim, który uwielbia małe kotki i bardzo chce się z nimi bawić, ale Mrówcia potrafi pokazać gdzie są granice, więc z dogadaniem się z psem nie ma żadnego problemu, nawet z takim upierdliwcem jak nasz 😉 ma dwa oblicza – zabawa lub przytulanie. Jest małym pieszczochem, lubi być głaskana i przytulana, ale na ten moment jest w takim wieku, że długo ten stan nie trwa, bo zaraz ucieka do zabawy. Bez problemu może być w domu jedynaczką, ale na pewno wtedy trzeba będzie poświęcić jej trochę uwagi, w szczególności na zabawę. Równie dobrze dogada się z innym kocim lub psim domownikiem. Oczywiście adopcja również brata byłaby najlepszym rozwiązaniem, ale nie jest to warunkiem koniecznym.
Mrówka szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami. Warunkiem adopcji jest zadbanie o kastrację w odpowiednim wieku.

 

Data urodzenia: października 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: