Moro

Moro i jego bracia Modi i Mokka trafili do fundacji z stajni w Modlniczce, Moro i Modi obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Moro jest drobnym, przyjacielskim kocurkiem. Uwielbia zabawę – bawi się samodzielnie lub z bratem Modim w gonitwy i zapasy oraz z opiekunem. Ostatnio uwielbia biegać za sznurówką. Potrzebuje trochę czasu, żeby oswoić się z człowiekiem, ale potem jest bardzo ufny. Uwielbia baranki i trzymanie na rękach, a z rana lubi przytulić się do opiekuna. Jest kontaktowy, dobrze zsocjalizowany z człowiekiem i kotami. Moro jest również urodzonym łowcą i odkrywcą – wejdzie w każdą dziurę i wskoczy na każdą półkę. Lubi spędzać czas na balkonie wypatrując ptaków i owadów. Spośród braci jest ugniatającym miziakiem, ponieważ uwielbia ugniatać miękkie tkaniny. Zżył się z bratem, dlatego dobrze byłoby, żeby Moro został adoptowany w dwupaku z Modim ale może tez zostać adoptowany do spokojnego domu jako jedynak albo do innego spokojnego kota. 
Szukamy dla Moro niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką.  

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecien 2022

Kastracja: tak

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak