Monsieur

Monsieur trafił do fundacji z Marszowic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Monsieur przeszedł ogromną zmianę w domu tymczasowym z wystraszonego i nieufnego, stał się kotem szukającym obecności człowieka. Pomimo że nadali nie pozwala się brać na ręce, to ogromny z niego pieszczoch. Jest w w stanie przytulic się bokiem do śpiącego człowieka w nocy jaki przednią część kociego ciałka ułożyć na kolanach. Czuć w nim duża potrzebę bliskości, Na pierwszy rzut oka może wydawać się leniwy, jednak nie odmawia zabawy, najbardziej lubi pogoń za wędką – wykonuje nawet powietrzne sztuczki mimo swoich gabarytów.
Monsieur to kotek kanapowy ale ciekawy świata, spokojny, czysty, nieniszczący przedmiotów. Ceni sobie czas na balkonie, lubi wyglądać przez okno.
Kocurek szybko zaprzyjaźnia się i ufa nowopoznanym osobom, szuka u nich okazji do głaskania i drapaniu po brzuchu. Używa drapaka i nie interesuje się roślinami.
Szukamy dla Monsieur niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepsza opiekę.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform…… ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

 

Data urodzenia: 2016

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: