Modi

Modi i jego bracia Moro i Mokka trafili do fundacji z stajni w Modlniczce, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Kociaki są wesołe, aktywne, chętne do zabawy, zwłaszcza rano i wieczorem, przyjazne i kontaktowe. Bawią się wędkami, myszkami, właściwie wszystko nadaje się dla nich do zabawy. Uwielbiają gonitwy. Rozrabiać potrafią nie gorzej niż pijane zające. Mają trochę problemów z samokontrolą, ale to jeszcze maluchy.  Modi jest drugim z burasków pośród braci – jest z nich największym przytulasem i śpiochem 😉
Szukamy dla Modiego niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką. Chętnie do adopcji w dwupaku z Moro.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie