Misty

Misty z rodzeństwem trafili do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie Misty i Lejla mieszkają w jednym domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję. Misty jest bardzo nieśmiała i strachliwa ale robi postępy, widać że gdy przełamie się ze swoim strachem będzie pieszczochem jak jej siostra. Zabawa papierkami to jej żywioł, inne zabawki zdaje się nie zawsze rozumieć do czego ma ich użyć. Misty przyjaźnie się z kotami ale obdarza je uczuciem równo, nie faworyzuje siostry więc mogą iść do adopcji oddzielnie. Misty korzysta z zamykanej kuwety i tak jak jej siostra przesypia grzecznie cała noc.
Szukamy dla Misty bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni jej najlepszą opiekę. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: kwiecień 2020

Category: