Mini (i Alexa)

Mini trafiła do fundacji z mamą Nutką i siostrą Alexą, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Mini to niewielka kocia maszyna do odkrywania. Laska zajrzy w każdy kąt i wciśnie się pod każdą szafkę i w każdą szparę.
Jest wręcz genetycznie do tego przystosowana, ponieważ jest koteczka niewielkich rozmiarów i zgrabnej postury. Jest ciekawska i odważna, co jest zdumiewające zważywszy na fakt, iż niewiele widzi. Koci katar zamglił jej cudowne, zielone oczko, a drugie zabrał.
Nie przeszkadza jej to w ogóle w zabawie z siostra i w ganianiu za wędka. Potrzebuje jedynie odrobiny dźwięku i czasem asysty, kiedy zgubi w trakcie zabawy ulubiona frotkę. Można pomyśleć, że harce wypełniają jej cały dzień, ale Mini świetnie zarządza czasem i daje rade być też przytulanką na pełen etat. Nie można jej odmówić uroku, kiedy zasłyszawszy wołanie, odpala traktorek i biegnie wypełniać kocie obowiązki, dzielnie ocierając się pyszczkiem o człowieka. Sama oczywiście też pilnuje wykonywania swoich zadań i często przychodzi do opiekunki, aby ocierać się o nią pyszczkiem, sprawiając, że rozpływa się każde serce.

 

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak