Mini (i Alexa)

Mini trafiła do fundacji z mamą Nutką i siostrą Alexą, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Mini to niewielka kocia maszyna do odkrywania. Laska zajrzy w każdy kąt i wciśnie się pod każdą szafkę i w każdą szparę.
Jest wręcz genetycznie do tego przystosowana, ponieważ jest koteczka niewielkich rozmiarów i zgrabnej postury. Jest ciekawska i odważna, co jest zdumiewające zważywszy na fakt, iż niewiele widzi. Koci katar zamglił jej cudowne, zielone oczko, a drugie zabrał.
Nie przeszkadza jej to w ogóle w zabawie z siostra i w ganianiu za wędka. Potrzebuje jedynie odrobiny dźwięku i czasem asysty, kiedy zgubi w trakcie zabawy ulubiona frotkę. Można pomyśleć, że harce wypełniają jej cały dzień, ale Mini świetnie zarządza czasem i daje rade być też przytulanką na pełen etat. Nie można jej odmówić uroku, kiedy zasłyszawszy wołanie, odpala traktorek i biegnie wypełniać kocie obowiązki, dzielnie ocierając się pyszczkiem o człowieka. Sama oczywiście też pilnuje wykonywania swoich zadań i często przychodzi do opiekunki, aby ocierać się o nią pyszczkiem, sprawiając, że rozpływa się każde serce.
Szukamy dla Mini i Alexy wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie