Mikusia

Blek i Mikusia trafili do fundacji z Jeziernej, poznali się w domu tymczasowym i bardzo zaprzyjaźnili, dlatego szukamy im wspólnego domu.
Blek to czarny kocurek, jest bojaźliwy na początku, potrzebuje czasu żeby się oswoić.
Mikusia to buro biała odważna kotka, jest przytulakiem uwielbia głaskanie, jest też bardzo ciekawska i trzeba uważać żeby się gdzieś nie próbowała wymknąć.
Blek się przy Mikusi bardzo otworzył i teraz zupełnie inny kot, więc chyba dobrze im robi bycie razem 🙂 Jak mówi nasza wolontariuszka : Blek lubi mizianko ale moim zdaniem na własnych zasadach i jednak woli zabawy z wędka niż typowe głaskanie przez człowieka. A Mikusia to jest cudowny kot, pokazuje brzuszek i jest przesłodka Razem tworzą świetny i zgrany zespół. Uwielbiają zabawy z wędka, biegają jak małe motorki a przy tym robią to z taka gracją i delikatnością.

Szukamy dla Mikusi niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, wspólnego z Blekiem, który zapewni im najlepsza opiekę.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: