Mika i Etna

Mika i Etna trafiły do fundacji z Podolan, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Opiekun tymczasowy opisuje je tak : Etna i Mika przybyły do mojego domu w połowie grudnia. Były świeżo po chorobie, bardzo nieśmiałe i przestraszone. Przez pierwsze dni chowały się, później wyjść odważyła się Etna. Była żywsza i po krótkiej aklimatyzacji okazała się wielkim pieszczochem i cudowną przytulanką, zawsze szukającą przyjaznej dłoni. Z Miką sytuacja jest zupełnie inna – chować przestała się po dwóch tygodniach, ale jest niezależną koteczką, która chodzi własnymi ścieżkami. Mimo dwóch miesięcy wspólnego mieszkania nadal nie pozwoliła się w pełni pogłaskać, choć robi postępy. Nie boi się podejść blisko, ale musi się to dziać z jej inicjatywy i na jej warunkach. Jest przy tym niesamowicie ciekawska i udało jej się dostać w miejsca, których żaden z wcześniej mieszkających u mnie kotów nie osiągnął. Sprawia to, że ciężko cokolwiek przed nią ukryć. Oba kotki są dość małe, co tym bardziej rzuca się w oczy na tle dużych uszu Miki. Lubią bawić się wędką, piłkami, nie drapią mebli, Mika lubi zrzucać małe przedmioty ze stołu. Obie szczególnie lubią mokrą karmę rybną Mac’s.
 
Szukamy dla Miki i Etny niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy koteczki najlepszą opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: sierpień 2021

Category: