Migotek

Kocie rodzeństwo : Migotek i jego siostry Kizia, Mia , Kanade i Cukiereczek przyjechali do fundacji z stodoły, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Drodzy Państwo mamy tu kocie rodzeństwo śpiewaków ;) Wszystkie maluchy uwielbiają swoje jak i innych kotów towarzystwo. Nie stronią również od kontaktów z człowiekiem. Zaatakują nowo poznanego człowieka domagając się atencji!
Migotek jak to rudzielec, współdzieli jedną szarą komórkę wraz z innymi rudymi kotkami na świecie. Jest to fakt naukowy! To kotek urwis, ganiający za każdym owadem który wleci przez okno, uwielbia pościgi za zabawkami, a i zaaportować mu się zdarzy, jest ciekawski, pełen energii, zaczepia inne koty do zabawy!
Nie potrafi się obejść od kociego towarzystwa, jak i człowieczego, pierwszy przywita rano człowieka bacznie patrząc czy ten otworzył oczy. Chętnie do adopcji w dwupaku z którymś z rodzeństwa albo do innego kota ale nie jest to warunek konieczny bo kociaki równie chętnie spędzają czas z ludźmi.

 

Data urodzenia: maj 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie