Marik

Marik trafił do fundacji z Lwowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję. Tak opisuje kocurka opiekunka tymczasowa: Marik aka mój uchodźca z Ukrainy. Na początku był nieśmiały, dużo czasu spędzał pod łóżkiem ale wystarczyło mu parę dni, żeby się uspokoić, odjeść i poczuć się jak w domu. Kotek uwielbia rozmawiać 🙂 Nawet po obiedzie, po zabawie i głaskaniu potrafi krzyczeć i wtedy wydaje mi się, że krzyczy “Stand with Ukraine” 😁 no prawdziwy aktywista. Marik bardzo dobrze wie co to jest kuweta i ani razu nie zdarzyło mu się załatwić poza nią. W nocy zawsze śpi w swoim łóżeczku, ale też uwielbia wylegiwać na zostawionej na kanapie kurtce 😁 Mimo tego, że ma zawsze niezadowoloną mine to jest straszny miziak. Do siedzenia na rękach musi jeszcze się przekonać ale uwielbia ocierać się o człowieka. Lubi bawić się wędka lub gonić swoją ukochaną myszkę, nie niszczy mebli. Po zabawie uwielbia siedzieć na oknie, patrzyć na świat wokół lub rozmawiać z ptaszkami. Kotek ma wystające kły, co sprawia, że bardzo się ślini ale tylko przy głaskaniu, co też oznacza, że jest mega zadowolony 😁 Podsumowując, Marik to kochany, wychowany, bardzo pragnący towarzystwa człowieka kotek.

Szukamy dla Marika bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę.

Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.

UWAGA! 
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform….. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: styczeń 2019

Category: