Marian i Kiki

Marian i jego rodzeństwo (Kiki, Koko i Zuzanna Krystyna ) trafili do fundacji z Sobolowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Marian to kot nieco nieśmiały w stosunku do człowieka, za to świetnie odnajduje się w kocim towarzystwie. W domu tymczasowym mieszka ze swoją kuzynką Malinką i trójką przyszywanego rodzeństwa. Był kotem całkowicie dzikim, zamknięty w kennelu nie ruszał się i udawał, że go nie ma. Później zachorował na panleukopenię i zaczął przekonywać się do człowieka. Teraz bez problemu funkcjonuje przy człowieku, jednak jeszcze nie szuka bezpośredniego kontaktu, chociaż czasami obwąchuje.
 
Często śpi w dziwnie uroczych pozach z błogością na pysiu i bez skrępowania szaleje razem ze swoją ekipą. Wszyscy śpią w nocy na łóżku, a ostatnio Marianek nawet daje się głaskać po grzbiecie. Czasami zdarzy mu się zjeść kocie przysmaki z ręki!
 
Marian na swojego ulubionego kota i towarzysza życia wybrał sobie Kikiego – nieco starszego kociaka poznanego w domu tymczasowym. Chłopcy są do siebie niesamowicie podobni i mają silną więź. Marianek okazuje swoją miłość do kotów poprzez barankowanie i tulenie się.
 
Kiki szybko przystosowuje się do nowych warunków, jednak Marian potrzebuje dużo czasu, aby w pełni zaufać człowiekowi.
Dlatego nowy opiekun powinien pokochać chłopców tak samo i zaakceptować ich różnice.
 
Nie wybrzydza przy miseczce i wzorowo korzysta z kuwety i drapaków.
 
 
 
 

Szukamy dla Mariana i Kikiego wspólnego, niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ich najlepszą opieką.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: