Maria Antonina

Marysia i jej rodzeństwo przyjechali do fundacji z Pawęzowa, obecnie z siostrą Karoliną mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Marysia to wesoły i zabawowy kotek, pełen energii, podobnie jak Karolina. Na początku jest nieśmiała. Woli, kiedy człowiek siedzi albo leży, wtedy jest mniej przestraszona. Kiedy już się przekona do człowieka, bardzo chętnie się przytula i domaga głaskania, a kiedy już to dostanie, mruczy jak mały traktorek. Zazwyczaj śpi zwinięta gdzieś w ciasnym miejscu, ale po drzemce można ją znaleźć przytuloną do człowieka. Jest gadułą, słodko miauczy, żeby przyciągnąć uwagę i prosić o głaskanie, albo nawet może przeprowadzić z człowiekiem ciekawą konwersację. Lubi gonić piłeczkę, chętnie ukradnie wędkę i pobiegnie z nią daleko. Ładnie korzysta z kuwety i całkiem dobrze znosi obcinanie pazurków, o ile dostanie smaczka w nagrodę.
Szukamy dla Marysi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: maj 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Category: