Major

Major wraz z mamą i rodzeństwem – Tajfunem, Julką i Celinką, trafiła do fundacji z Zawady, kocia rodzina mieszka w domu tymczasowy a kociaki szukają juz własnych domów stałych. Major to prawdziwa królowa dżungli. Jak upoluje zabawkę, głośno daje znać, że nie ma zamiaru się nią z nikim dzielić :) Cieszy się na widok człowieka i daje o tym znać głośno mrucząc. Jest przesympatyczną koteczką, która uwielbia urządzać wyścigi. Najlepiej takie ze skokami przez przeszkody (buty, doniczki, kuwetkę i inne, które staną jej na drodze). Często nie może zdecydować się na jedną zabawkę, więc chodzi z kilkoma, nosząc je w pyszczku. Jest też ogromną wielbicielką drapaka i polowania na muchy, w które zawsze jest niezwykle zaangażowana i daje o tym znać „szczekając” na latające robaczki. Szukamy dla Major niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku. Najchętniej do adopcji w dwupaku z którymś z rodzeństwa albo na towarzystwa do innego kota.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.

2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).

3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl #stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: marzec 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: