Maja

Maja przyjechała do Nas wraz ze swoją siostrą Tosią z Wiśnicza, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Maja to ogromny pieszczoch, bardzo lubi ludzi, nie boi się i chętnie do nich przychodzi. Śpi z człowiekiem i trudno ją wygonić z łóżka 😊 Lubi głaskanie i głośno przy tym mruczy. Zawsze przychodzi, gdy się ją woła np. na jedzenie. Jest niesamowicie ciekawska. Nie ma miejsca, gdzie by nie była w stanie wejść. Uwielbia patrzeć się na ptaki i spina się nawet po moskitierze by je dopaść. Kocha wspinać się po drapakach i wyskakiwać na najwyższe punkty w mieszkaniu, na przykład… balansować na drzwiach. Jest sprytna i zwinna. Uwielbia zaczepiać odkurzacz i jeździć na nim. Bawi się wszystkim (myszki, wędka, szeleszczące zabawki, korek z butelki, papierek)
 
Wzorowo korzysta z kuwety i ogólnie jest czystym kotkiem.
 
Szukamy dla Mai niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje koteczkę w odpowiednim wieku, chętnie z siostrą Tosią.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: