Lupin (i Misty)

Lupin trafił do fundacji z Hebdowa wraz z rodzeństwem, obecnie mieszka w domu tymczasowym z nasza podopieczną Misty. Lupin i Misty bardzo się zaprzyjaźnili więc szukamy dla nich wspólnego domu.
 
Lupin – to wielki pieszczoch i przytulak. Bez porannej rutyny się nie obejdzie. Maluch rano, gdy zobaczy że człowiek wstaje, miauczy ale nie by dać mu jeść ale by wziąć go na ręce (przerzucić przez ramie jak bobasa i chwile poprzytulać) dopiero po tym człowiek może się ubrać i ogarnąć.
 
Lupek uwielbia być noszony również poza poranną rutyną. Uwielbia tez mizianie po brzuszku, przy czym rozciąga się niczym lina by człowiek wiedział że to wszystko trzeba dobrze wyglądać. Uwielbia też wyczesywanie (przerabialiśmy trzy różne szczotki i każda uwielbia).
Jeśli nie lubisz sprzątać to bez obaw, Lupin sprawi że to pokochasz bo będzie mruczał i łasił się, gdy będziesz zamiatać.
Jest też kotem bardzo aktywnym, mało śpi, kocha zabawę, a zwłaszcza naturalne zabawki jak np. szyszki.
Jego najlepszą przyjaciółką, którą jak traci z oczu to wola i szuka (nawet jeśli wejdzie ona tylko na chwile za szafę) jest Misty, dlatego szukamy im domu wspólnego.
Kociak uwielbia też spanie z człowiekiem w jego nogach.
 
Kociaki- Lupin i Misty – nie boja się hałasów, w budynku gdzie znajduje się dom tymczasowy obecnie jest remont i wręcz bajeruja przez okno robotników i patrzą jak leci gruz.
Wszystkie też korzystają z zamkniętej kuwety.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: październik 2020

Category: