Luke

Luke i jego siostra Leia przyjechali do fundacji z Zakliczyna, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Luke i jego siostra są kotkami dosyć spokojnymi, chociaż lubią zabawy. Oba załatwiają się bezproblemowo do kuwet. Luki jest bardziej ufnym kotkiem, do nowych osób. Też uwielbia zabawy z wędką. Ma takie oczka jakby smutne ale to jest tylko taka zmyłka bo ogólnie to jest radosnym kotkiem.
I energicznym 🙂
Oba lubią czasem siedzieć przy oknie i obserwować co się dzieje
Nasza fotograf dodaje: Luke to dzielny kot, pomagał Lei w sesji jak mógł 🙂 Śmigał po drapaku, biegał za wędką, czarował spojrzeniem i zachęcał do zabawy. Pogonił nawet swój ogon na drapaku!
Szukamy dla Luka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku. Chętnie do adopcji z siostrą Leią albo do innego towarzyskiego kota.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji 

Data urodzenia: wrzesień 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce