Lucky (i Luk)

Luk i Lucky trafili do fundacji wraz z 3 swojego rodzeństwa z Frywałdu. Na początku były dzikimi i strachliwymi kotkami ale w miarę upływu czasu ich zachowanie całkowicie się zmieniło. Zobaczyli, że człowiek jest fajny, przynosi fajne zabawki i smakołyki, a micha z jedzeniem jest ciągle pełna. Kocie chłopaki mieszkają w domu tymczasowym z 5 innych kotków, są do nich bardzo towarzyskie, więc doskonale nadają się na “dokocenie” gdyby akurat ktoś zapragnął adoptować ten cudny dwupak a ma już w domu kotki. Luk w wyniku silnego kociego kataru stracił 1 oczko, ale w niczym mu to nie przeszkadza, jest normlanym szalonym i kochanym kotkiem. Bardzo lubi głaskanie, mizianie po brzuszku obejmuje wtedy rękę człowieka łapkami nie wyciągając przy tym ani jednego pazurka. Swojej opiekunce pozwala się brać na ręce i kolana. Kocha wędki, laserki, myszki, patyczki matatabi i surowe mięsko i swojego brata 😊
 
Lucky jest troszkę bardziej nieśmiały, ale swojego obecnego człowieka kocha bardzo mocno.. Lubi głaskanie, podobnie jak brat kocha wędki, piłeczki, myszki laserki i surowe mięsko i kocyki do wylegiwania się na parapetach. W nowym domu na pewno będzie potrzebował troszkę więcej czasu aczkolwiek jego chęć zwiedzania i eksploracji nowych pomieszczeń powinna mu pomóc przełamać strach. Lucky i Luk są ze sobą bardzo zżyci dlatego szukamy im wspólnego kochającego domku, który da im tyle czasu ile będą potrzebowali.
 
Lucky i Luk szukają wspólnego, bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy kociaki miłością i najlepszą opieką.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną  ( link https://tinyurl.com/ankietaSnL )  wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00).
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2021

Category: