Lryska

Lryska trafiła do fundacji z Lwowa, jeszcze podczas pobytu na Ukrainie u koteczki rozwinął się FIP, który szczęśliwie udało się już wyleczyć. Obecnie Lryska mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Lryska to przesympatyczna i proludzka kotka, która nie odstępuje człowieka na krok. Jest typem przylepy, zawsze musi być obok opiekuna. Ciekawi ją wszystko, co się dzieje wokół. Lryska w pierwszym domu tymczasowym nie przepadała za noszeniem, drugiej opiekunce pozwala na noszenie i drapania po brzuszku, więc mozna powiedzieć że jej podejścia do noszenia się zmienia. Lryska lubi czuć podłoże pod łapami, przytulanie też z lekką ostrożnością, ale głaskanie bardzo, bardzo lubi. I niezła z niej akrobatka, wskoczy wszędzie. W stosunku do obcych bywa ostrożna, ale można ją łatwo kupić dobrym jedzeniem. Bo Iryska jest wielkim łasuchem- na dźwięk szeleszczącej folii saszety rzuca się do szaleńczego biegu. Jest radosna, lubi się bawić. Bardzo chętnie bawi się też z innymi kotkami i wchodzi z nimi w interakcje. Lepiej gdy je mniejszymi porcjami, bo bywa, że jak zje za dużo na raz to potem wymiotuje. Z kuwetki korzysta bezbłędnie, apetyt ma duży.
W Domu Tymczasowym ujęła nas wszystkich, jest radosnym, biegającym po domu czarnym promyczkiem:) Koteł idealny:)
 
Szukamy dla Lryski bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR38DR6dOzutzXTXlyFb7PwcL9AnpM6vHKgEZxtXQHNgAwLiod85gcVTH9k...), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2021

Category: