Lora

Lora razem z rodzeństwem przyjechała do fundacji z Olszowic, obecnie mieszka z siostrą Kluską w domu tymczasowym. Obie koteczki szukają kochających domów stałych.
Lora to dama o dalekowschodnich rysach. To aktywny kot, który uwielbia: wspólne zabawy z kotami w ganianego, czy wpinanie się po drapaku. Prowadzenie obserwacji na balkonie również jest jej ulubionym zajęciem.
Podobnie jak siostra Kluska – potrzebuje chwili na zapoznanie się z nowymi ludźmi, ale po przełamaniu bariery stają się dla siebie całym światem.
Lorka nie ma problemu z apetytem, załatwia się wzorowo w kuwecie, jest kotem absolutnie bezproblemowym.
Ponieważ ceni sobie zabawę z innym kotem – idealny byłby dla niej dom z innym, aktywnym kotem. Obecnie mieszka z kotką rezydentką, siostrą Kluską i psem, którzy wspólnie stanowią zgraną, dogadującą się paczkę.
Lora i Kluska niekoniecznie muszą trafić do jednego domu.
Obecnie Lora nawiązuje większy kontakt z Tosią (kocią rezydentką) i psem, niżeli z siostrą. Obie kotki są absolutnie pro ludzkie.
Szukamy dla Lory niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: sierpień 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: