Loca ( i Leny)

Leny i Loca trafili do fundacji wraz z trójką swojego rodzeństwa z Frywaldu. Na początku były bardzo dzikimi i strachliwymi kotkami, ale w miarę upływu czas ich zachowanie całkowicie się zmieniło.
Leny jest kotem pieszczochem, który uwielbia towarzystwo człowieka oraz swoją siostrę Locę. Po powrocie z pracy czeka przy drzwiach żądając głaskania na powitanie. Chętnie pomaga we wszystkich obowiązkach domowych, od przygotowywania śniadania, odkurzanie, po pomoc przy robieniu zdjęć produktowych. Pomoże również w porannej pobudce. Lubi spędzać czas w tym samym pokoju co człowiek. W czasie pracy zdalnej kładzie się na łóżku obok, przyjmując najsłodsze kocie pozy i pilnując, żeby nie pracować zbyt dużo. Leny uwielbia głaski, mizianie i wszelkie zabawy ze swoim człowiekiem, zwłaszcza pogoń za wędkami, sznureczkami, pomponikami i piłeczkami. Nie lubi brania na rączki, ale na głaskaniu Lenego można spędzić całą wieczność i nigdy nie jest mu mało. Odwdzięcza się głośnym mruczeniem i pełnym miłości spojrzeniem. Kocha jeść, zwłaszcza wszelkiego rodzaju smakołyki dla kotków, które przyzwyczaił się jeść człowiekowi z ręki. Na szelest otwieranego smaczka biegnie jak strzała z drugiego końca mieszkania. Leny kradnie serce każdemu swoją otwartością i przyjaznym usposobieniem. Jednym słowem kot ideał, który obdarzy swojego opiekuna prawdziwą kocią miłością.
Loca jest uroczą i bardzo grzeczną, ale jeszcze trochę nieśmiałą koteczką, która potrzebuje więcej czasu na przyzwyczajenie się do człowieka. Uwielbia się bawić, zwłaszcza wędkami z piórkami. Zaufanemu człowiekowi daje się głaskać, brać na ręce i zjada smaczki z ręki, na zapach których słodko popiskuje. Lubi oglądać Epokę Lodowcową. Jest większą indywidualistką niż Leny, lubi spędzać czas zarówno samotnie jak i z bratem, którego kocha najbardziej na świecie i jest z nim bardzo zżyta. Koty nie mogą bez siebie żyć, razem śpią, bawią się, nawzajem się myją i przytulają. Obserwowanie ich wielkiej, kociej miłości sprawia człowiekowi ogromną przyjemność.
Obydwoje są bardzo grzecznymi, niewymagającymi kotkami, nie psocą, nie rozrabiają, nie niszczą mebli, nie zrzucają nic z półek. Z kuwetki i drapaka korzystają wzorowo!
Leny jest dużym, dostojnym, pięknym kotem z bardzo długimi łapami i ogonem, Loca to znacznie mniejsza kluseczka z małym, słodkim pyszczkiem.
Ze względu na dużą zażyłość i wsparcie ze strony brata, szukamy Lenemu i Loce wyłącznie wspólnego, kochającego, cierpliwego, niewychodzącego domu, który da Loce tyle czasu ile będzie potrzebowała na oswojenie się i otoczy rodzeństwo najlepszą opieką. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie okien przed wypadnięciem kociaków.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00).
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Data urodzenia: maj 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: