Linka

Linka i jej brat Demonek trafili do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Linka to jednocześnie bardzo żywiołowa i przytulasśna koteczka. Ma charakter buntowniczej nastolatki, która pod koniec dnia przychodzi przytulic się do mamy. Kiedy przychodzi czas na zabawę, nie ma mocy, która by ja powstrzymała.
Biega ganiając się z rodzeństwem (również tymczasowym) z zawrotna prędkością, skacząc po wszystkim i odbijając się od ścian jak Neo w Matrixie. Uwielbia zabawę ze swoim bratem i ma bzika na punkcie wędki. Kocha też bawić się różnymi myszkami i gumowymi piłeczkami, ale i tak najlepszą zabawką są patyczki higieniczne i zwinięte papierki. Trudno się z nią nudzić i nuda jest czymś, na co Linis sobie nie pozwala.
Spać kładzie się z człowiekiem i żyje w przekonaniu, ze określenie “za blisko” nie istnieje. Co więcej, potrafi długo kręcić się na człowieku, próbując znaleźć miejsce, które zapewnia przyleganie jak największej powierzchni kotka do człowieka.
Linka bardzo ceni sobie towarzystwo innych żywiołowych kotków, ponieważ sama taka jest. Chętnie trafiłaby do domu razem z innym urwisem fundacyjnym, lub takiego, w którym jest juz młody kotek.
Szukamy dla Linki niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: maj 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: