Leoś

Leoś to nie kot, to chodząca kulka szczęścia i miłości, malutki słodziak, którego chciałoby się od razu schrupać. Jest niezwykle otwartym, odważnym, towarzyskim i milusińskim kotkiem. Uwielbia się bawić zarówno z człowiekiem jak i z innymi kotami, a także przytulać się i miziać. Codziennie zasypia wtulony w swojego człowieka, głośno przy tym mrucząc.
Niczego się nie boi. Już pierwszego dnia, zaraz po wyjściu z kontenerka oswoił się ze swoją nową opiekunką i nie mógł doczekać się zapoznania z innymi kotkami. Jest bardzo ciekawski i żywiołowy, jak prawie każdy koci maluch. Cały czas zaczepia swoje starsze, przybrane, dwa razy większe od niego rodzeństwo, które cierpliwie znosi jego łobuzerskie wybryki. Wzorowo korzysta z kuwetki oraz drapaka, czasem ma swoje humorki jedzeniowe, ale za smaczki dałby się pokroić. Nie niszczy mebli, nie zrzuca szklanek z półek i nie budzi człowieka o 5 nad ranem. Wraz z przybranym bratem Lenym codziennie czeka przy drzwiach na powrót z pracy swojej tymczasowej opiekunki. Lubi być w centrum uwagi i upomina się o swoje głaski kiedy człowiek głaszcze zbyt długo innego kitku. Nie da się nie pokochać Leosia od pierwszego przytulenia. Jego nowy opiekun z pewnością będzie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a Leoś odwzajemni się ogromem kociej miłości i czułości, gdyż ma jej naprawdę mnóstwo w stosunku do każdego.
Leoś może być w jedynakiem, ale bardzo lubi towarzystwo innych kotków, więc odnajdzie się także w domu z innymi zwierzakami.
 
Szukamy dla Leosia niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kocurka najlepsza opieką oraz wykastruje w odpowiednim wieku.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform….. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 

Data urodzenia: grudzień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce

Category: