Leokadia

Leokadia, zwana w domu tymczasowym Czi-Czi, na cześć postaci z kultowej kreskówki „Dragon Ball”, trafiła do domu tymczasowego wraz z dwójką swoich braci Leonem i Tygrysem. W domu, poza rodzeństwem, towarzyszą jej trzy inne koty (dwa kocury i jedna kotka). Z wszystkimi dogaduje się równie dobrze – jest niezwykle towarzyska, ale nie zawsze ugodowa (pomimo tego, że jest bez
wątpienia najmniejsza z całej ekipy, Leokadia nie daje sobie w kaszę dmuchać i kiedy trzeba, potrafi pokazać charakter podczas kocich zapasów o nagrodę w postaci miejsca na drapaku czy kolanach opiekuna).
Leokadii nie można bowiem odmówić silnego charakteru. To małe ciałko kryje w sobie wyjątkowy głos, który bardziej niż do małego kota, pasuje do… kruka. Kotka bez mrugnięcia okiem go wykorzystuje, stale „kracząc” w kierunku czworonożnych towarzyszy i opiekunów, domagając się od nich uwagi.
Bardzo szybko nauczyła się aportować swoją ulubioną zabawkę, którą co rusz podsuwa człowiekowi „pod nos”. Jeśli ten nie zareaguje i nie odrzuci zabawki odpowiednio szybko, Leokadia nie zawaha się dać słownej reprymendy.
Poza momentami dość żywiołowej zabawy, kotka najchętniej spędza czas będąc
wtulona w któreś z rodzeństwa czy przybranej rodziny, lub w tymczasowego opiekuna. Uwielbia spać w łóżku z człowiekiem lub pod telewizorem, gdzie przyjmuje pozycje godne najlepszej kociej topmodelki.
Leokadia doskonale odnajduje się w kocim towarzystwie, dlatego najlepsza dla niej byłaby adopcja z którymś z rodzeństwa lub do domu, w którym znajdują się już inne koty
Szukamy dla Leokadii niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką. Do adopcji z którymś z rodzeństwa lub do innego kota.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: lipiec 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak