Leia

Leia i jej brat Luke przyjechali do fundacji z Zakliczyna, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Leia i jej brat są kotkami dosyć spokojnymi, chociaż lubią zabawy. Oba załatwiają się bezproblemowo do kuwet. Leia jest kotką z początku zdystansowaną do nowych osób. Wychowała się z bratem i 2 innymi kotami, więc jest pozytywnie nastawiona do innych. Lubi zabawy wędką i też jest ciekawską kotką, np. zdarza się, że śledzi co robię albo jak idę do łazienki to też się pojawia
Jak już nabierze zaufania to przychodzi sama i domaga się głaskania. Oba lubią czasem siedzieć przy oknie i obserwować co się dzieje.
Nasza fotograf dodaje : Leia to urocza i nieśmiała tricolorka. Na początku obawiałam się, że nie zejdzie z szafy i będę robić zdjęcia tylko poduszkom łapek i wibrysom, ale się udało. Co jakiś czas wchodziła do pokoju i pozwalała się podziwiać. Pomogli rezydenci i Luke, którzy bardzo zachęcali swoimi harcami do zejścia, a potem towarzyszyli kotce w sesji.
Szukamy dla Mili niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku. Chętnie do adopcji z bratem Lukiem albo do innego towarzyskiego kota.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: wrzesień 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce