Laguna

Laguna trafiła do fundacji z Lwowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Lagunka to prawdziwa gaduła, wszystkie swoje żądania, pragnienia i potrzeby wyraża “słownie.  Uwielbia mizianie, ale na swoich zasadach – żadnych kolanek i spoufalania się bez pytania sobie nie życzy. Lubi zabawę wędką, może to robić godzinami, choć sama też potrafi się sobą zająć, poluje jak mała pantera. Z zabaw logicznych lubi tylko poszukiwanie smaczków poukrywanych w różnych częściach mieszkania, innymi grami logicznymi gardzi całą sobą. Jest bardzo skoczna i jak prawdziwy kot chętnie ogląda świat z góry, nie ma dla niej miejsc niedostępnych. W słoneczne dni uwielbia wygrzewać się na balkonie.
 
W stosunku do obcych, zwłaszcza mężczyzn jest  nieufna. Bardzo przywiązuje się do rytuałów i pilnuje, by zabawy, gry i posiłki odbywały się zawsze o tej samej porze. Stara się nie niszczyć mebli, ale różnie z tym bywa. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, czasem wystarczy na nią spojrzeć by zaczęła mruczeć jak mały traktorek.
 
Laguna jest nosicielką wirusa kociej białaczki, może trafić do domu sama, do domu z innym kocim nosicielem białaczki lub do domu gdzie inne koty są regularnie szczepione przeciwko tej chorobie.
 
Szukamy dla Laguny bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest)  i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
 

 

UWAGA!  Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3SBTA34Lxltwpi-CSvq6skQb28bal0-nPjzMfjxrT7PcsQtGeRMxkPqxw….), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizyte lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2017

Category: