Koko (i Zuzanna Krystyna)

Koko i jego rodzeństwo (Marian, Zuzanna Krystyna i Kiki ) trafili do fundacji z Sobolowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Koko w domu tymczasowym mieszka z dwójką swojego prawdziwego rodzeństwa oraz z dwójką przybranego, wszyscy czekają na adopcję. Koko do nowego domu stałego trafi razem ze swoją siostrą Zuzanną Krystyną.
 
Koko zawsze jako pierwszy przychodzi na powitanie nowego gościa. Daje się głaskać, wdzięcznie wtedy mrucząc. Jednak niech jego odwaga nie będzie myląca – jest to bardzo wrażliwy kot.
 
Jego znak charakterystyczny to delikatnie łzawiące lewe oczko – pozostałość po chorobach przebytych jako mały kociak.
 
Koko uwielbia tulić się do człowieka, siedzieć na kolanach i być noszonym na rękach. Razem z Krysią, gdy tylko zobaczą, że człowiek kładzie się do łóżka, od razu przybiegają i kładą się obok. Przesypiają tak większość nocy i dopiero nad ranem dopominają się o jedzenie.
 
Kokuś uwielbia bawić się wędką, a raczej za nią skakać. Czasami niestety lubi pogryźć zabawki typu myszki, więc trzeba na nie uważać.
 
Koko i Zuzanna Krystyna to przekochane rodzeństwo, które szybko podbija serca, nie sposób im się oprzeć. Swoją miłość do człowieka pokazują poprzez subtelne tulenie się oraz mruczenie. Czekają na nowego opiekuna, który będzie w stanie poświęcić im dużo czasu i uwagi.
 
Rodzeństwo zazwyczaj nie grymasi przy miseczce, wzorowo też korzysta z drapaka i kuwety.
 
Szukamy dla Zuzanny i Koko bezpiecznego, niewychodzącego domu, w którym zostaną otoczeni miłością i opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
 
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00)
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: