Kluska

Kluska razem z rodzeństwem przyjechała do fundacji z Olszowic, obecnie mieszka z siostrą Lorą w domu tymczasowym. Obie koteczki szukają kochających domów stałych.
Kluseczka to kotka nie mająca sobie równych w tuleniu się, rozdawaniu buziaków i towarzyszeniu człowiekowi na wygodnym posłaniu.
Mimo, iż na początku podchodzi do nowo poznanych ludzi z rezerwą – po krótkim czasie bez ceregieli tuli się do nich bez opamiętania.
Uwielbia bawić się balonami. Obecnie mieszka w domku z psem, swoją siostrą Lorą i kocią rezydentką, z którymi się świetnie dogaduje.
Kluska ma obecnie mały problem z korzystaniem z kuwety, ale liczymy na to, że zabieg sterylizacji i wspólne starania pomogą nam naprowadzić ją na właściwe tory. Obecnie załatwia się bez problemu na matach chłonnych.
Kotka jest duszą towarzystwa, dlatego dom z drugim kotem lub psem będzie dla niej idealny.
Bardziej od prowadzenia obserwacji z balkonu lubi wylegiwać lub bawić się w domu. To po prostu taka ciepła kluska . Obecnie mieszka z kotką rezydentką, siostrą Lorą i psem, którzy wspólnie stanowią zgraną, dogadującą się paczkę.
Lora i Kluska niekoniecznie muszą trafić do jednego domu.
Obie kotki są absolutnie pro ludzkie.
Szukamy dla Kluski niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: sierpień 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: