Klakier

Klakier i Łater trafili do fundacji z Golikówki, kocurki mieszkają obecnie w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Oba koty na początku były bardzo nieśmiałe. Wystarczy powiedzieć, że Klakier dał się pogłaskać dopiero po miesiącu wspólnego mieszkania. Na szczęście czas i spotkania z innymi ludźmi sprawiły, że są już bardziej towarzyskie, a Łater po krótkim zapoznaniu wręcz lgnie do ludzi z wielką nadzieją na głaskanie. Obaj lubią siadać na kolanach lub położyć się na biurku i oprzeć głowę na ręce niczego niespodziewającej się ofiary. Posiadają niesamowicie piękne głosy, którymi miauczą chóralnie, gdy zauważą, że za chwilę dostaną obiad. Ulubioną zabawką Łatera jest wędka ze złotymi wstążkami, a Klakiera pluszowa mysz oraz piłka-jeż, którą potrafi zrzucać z drapaka, a następnie ganiać po całym domu.
Kocurki mają dobre apetyty i opanowały sztukę kuwetkowania.
 
Szukamy dla Klakiera i Łatera wspólnego bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni im najlepszą opiekę. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: kwiecień 2020

Category: