Kira

Kira trafiła do fundacji z Zabierzowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Kira, kiedy do nas trafiła nie bardzo rozumiała koncept przytulania do człowieka, raczej przemieszczała się po domu z prędkością światła, bo przecież tyle było do zwiedzania! Ale jak już ogarnęła przestrzeń, okazało się że fajnie po gonitwach i zabawach wtulić się w człowieka i zasnąć- oczywiście po to, żeby naładować baterie na dalsze harce 🙂
Kicia bawi się dosłownie wszystkim- myszkami, piłeczkami, zakrętkami, wszystko
jest dla niej ciekawe, interesujące i musi sprawdzić łapą czy nadaje się do turlania. Starszych kotów totalnie się nie boi, wręcz domaga się zabawy i zaczepia. Uwielbia jeść i potrafi się głośno dopominać o posiłek, nie ma szans przeoczyć, że jest głodna. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
Szukamy dla Kiry niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kotkę najlepszą opieką i wykastruje w odpowiedni wieku.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 
 

Data urodzenia: czerwiec/lipiec 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce