Kiki (i Marian)

Kiki trafił do fundacji z Sobolowa wraz ze swoim rodzeństwem, obecnie mieszka w domu tymczasowym z 6 kotów w tym ze swoim przyjacielem Mariankiem, z którym wspólnie szuka domu.
Kiki jest kotem przebojowym, odważnym, wszędzie go pełno, jest niesamowicie ciekawski. Często gada, czasami chyba sam do siebie i głośno mruczy. To kochany olbrzym (tak Kiki to duuży kotek)
Uwielbia kontakt ze swoja tymczasową opiekunką oraz innymi kocimi współlokatorami. Często jest w biegu, bo ma za dużo kocich spraw do załatwienia. Jednak kiedy gdzieś w trakcie napatoczy się na człowieka, to włącza traktorek i wychodzi z niego wielki przytulas. Uwielbia być czesany, nawet po brzuszku i wylegiwać się w słoneczku na parapecie.
Szukamy na Kikiego i Mariana wspólnego domu, ponieważ Marian bardzo pokochał Kikiego – z wzajemnością, chociaż Kiki nie zawsze to okazuje, bo nie jest aż tak wylewny w uczuciach.
Kiki szybko przystosowuje się do nowych warunków, jednak Marian potrzebuje dużo czasu, aby w pełni zaufać człowiekowi. Dlatego nowy opiekun powinien pokochać chłopców tak samo i zaakceptować ich różnice.
Zarówno Kiki jak i Marian nie wybrzydzają przy miseczce, lubią wysokomięsne puszki. Wzorowo korzystają z kuwety i drapaków.
Szukamy dla Mariana i Kikiego wspólnego, niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ich najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak