Khortysia

Khortysia to filigranowa koteczka, o wyglądzie wiecznego kocięcia przyjechała ze Lwowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję .
Khortysia imię dostała na cześć słynnej ukraińskiej wyspy, ale co poniektórzy mogą je kojarzyć z równie popularnym ukraińskim napojem wyskokowym.
Drobną posturę rekompensuje ponadprzeciętną inteligencją i żywiołowością. Jest bardzo ciekawska, nie ma drzwi i szafek, których nie otworzy, zakamarków i pudełek, których nie sprawdzi. Jednak, nie da się na nią gniewać o te psoty, bo drugim jej ustawieniem fabrycznym jest mega pieszczoch i przytulas z ogromną ilością lukru.
Jak akurat nie dokazuje ze swoim najlepszym przyjacielem Negro, to rozkłada się rozkosznie na kolanach swojego człowieka, pokazuje brzuszek i swoje najsłodsze pozy.
Nie wybrzydza przy jedzenia, ale nie jest też wielkich obżartuchem. Urodę też ma nietuzinkową- do wielkich melancholijnych oczu, którymi przejrzy każdego na wylot, ma w komplecie elegancki biały żabocik i skarpetki. Uwielbia gości i ich kolana i ma słabość do cukru. Do szczęścia potrzebuje aktywnego kociego (lub kilku) towarzysza oraz ludzkiego głaskacza i przytulacza.
Zdrowie i formę ma doskonałą, udało się jej wygrać z Fipem i życiem wewnętrznym.
Szukamy dla Khortysi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką. Szukamy jej domu wspólnego z Negro i Gryzią albo z dwupaku z Negro.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: 09.2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak