Karolina

Karolina i jej rodzeństwo przyjechali do fundacji z Pawęzowa, obecnie z siostrą Marysią mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Karolina to szybka, czarna strzała pełna energii. Na początku udaje nieśmiałą, żeby zachęcony piłeczką albo wędką w pełni oddać się zabawie. Uwielbia gonić i nosić piłeczkę w pyszczku. Karolina ma ogromny potencjał na kota kanapowca. Jeszcze nieco nieśmiało zachowuje się wobec dużego, stojącego człowieka, ale bardzo chętnie przytula się, gdy ten siedzi na kanapie albo na podłodze. Nie przepada jeszcze za braniem na ręce, ale to kwestia czasu i dobrego podejścia. Ładnie korzysta z kuwety i pozwala obciąć sobie pazurki.
Szukamy dla Karolinki niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2023

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Category: