James (i May)

James i May trafili do fundacji Oksy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
May i James to wulkany kociej energii. Uwielbiają gonić się wzajemnie i bawić się wszystkim co im wpadnie w łapy. Są bardzo towarzyskie do innych kotów, przyjazne do ludzi, chociaż trzeba im dać się do siebie przekonać – przy pierwszym poznaniu są trochę nieufne. Dość łatwo je przekupić przysmakiem, nie są wybredne.
May popędza swojego człowieka się w porze jedzenia pomiaukiwaniem. Oboje chętnie mruczą podczas głaskania, nie lubią być brane na ręce, na razie wolą siedzieć obok człowieka podczas pieszczot, niekoniecznie na kolanach. Korzystają z drapaków.
Szukamy dla James i May wspólnego niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kotki najlepszą opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak