Irys

Irys trafił do fundacji z domu tymczasowego na Ukrainie. Obecnie przebywa w domu tymczasowym razem ze swoim bratem – Charlim.
To kot trudny do rozgryzienia. Bardzo wielowymiarowy. Na początku był bardzo wycofany, chował się na długie godziny bardzo skutecznie. Udawało się go wyciągnąć z kryjówek tylko głaskaniem na które reagował bardzo pozytywnie. Ale po zaadaptowaniu się w nowym miejscu zmienił się w kota niezbyt głaskliwego – co nie oznacza, że nie lubi czułości. W nocy kładzie się zawsze bardzo blisko człowieka, jak nie – na człowieku. Od miziania zdecydowanie preferuje zabawę wędką ale bieganiem za piłeczką też nie pogardzi. Lubi też zabawę parówkami lub surowym mięsem (chociaż takich rzeczy nie je). Przerzuca je z łapki do łapki i biega po całym mieszkaniu.
Wydaje się spokojniejszy od swojego brata, a jednak zdecydowanie częściej to on zaczyna łobuzowanie.
Uwaga na kwiatki – Irys nie umie im się oprzeć.
Dwa razy w tygodniu wymaga zakraplania uszu.
Szukamy dla Irysa bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Szukamy mu domu wspólnego z Charlim albo do innego kota, który zaakceptuje energicznego towarzysza.
 
 
 
 
UWAGA!  Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3SBTA34Lxltwpi-CSvq6skQb28bal0-nPjzMfjxrT7PcsQtGeRMxkPqxw….), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizyte lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019